زومد
زومد

آموزش نصب پابجی موبایل (PUBG MOBILE) بر روی کامپیوتر

آموزش نصب پابجی موبایل (PUBG MOBILE) بر روی کامپیوتر

در این مقاله از زومد قصد داریم ،  آموزش نصب پابجی موبایل (PUBG MOBILE) بر روی کامپیوتر را به شما یاد دهیم. شما می توانید پابجی موبایل را بر روی ویندوز خود با کمترین سیستم گرافیکی نصب کنید و بصورت رایگان از آن استفاده کنید.

 

شما برای نصب پابجی موبایل (PUBG MOBILE) بر روی کامپیوتر به یک شبیه ساز آندروید برای کامپیوتر خود نیاز دارید، شبیه سازهای بسیار زیادی برای اجرای بازی های آندرویدی بر روی سیستم عامل ویندوز وجود دارد ، مانند : bluestacks , nox player , memu و … تمامی این نرم افزاها قابلیت نصب پابجی موبایل را بر روی سیستم کامپیوتری شما را دارند ولی برای پابجی موبایل بهینه سازی نشده اند.

نصب پابجی موبایل (PUBG MOBILE) بر روی کامپیوتر

نصب پابجی موبایل (PUBG MOBILE) بر روی کامپیوتر

پیشنها ما برای نصب پابجی موبایل (PUBG MOBILE) بر روی کامپیوتر استفاده از شبیه ساز Tencent Gaming Buddy می باشد چون شرکت Tencent این نرم افزار را مخصوصا برای علاقه مندان پابجی موبایل طراحی و بهینه کرده است و بیشترین هماهنگی را با سیستم شما خواهد داشت. برای اجرای شبیه ساز آندروید Tencent Gaming Buddy سیستم مورد نیاز در زیر این بند ذکر شده است و شما باید قبل از نصب شبیه ساز هماهنگی سخت افزار کامپیوتری خود را با این شبیه ساز آندرویدی چک کنید ، در صورت هماهنگی می توانید براحتی پابی موبایل را در ویندوز بدون کوچکترین لگ تجربه کنید.

 

سیستم مورد نیاز شبیه ساز Tencent Gaming Buddy :
  • CPU: Dual core Intel or AMD @ 1.8 GHz
  • GPU: NVIDIA GeForce 8600 / 9600GT, ATI / AMD Radeon HD2600 / 3600
  • Memory: 3GB
  • Operating System: Windows 10, 8.1, 8 and 7
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 1GB of free space

پیشنهاد ما : Tencent Gaming Buddy – دانلود شبیه ساز آندروید تنسنت

ویدئوی آموزش نصب پابجی موبایل (PUBG MOBILE) بر روی کامپیوتر

در ویدئوی زیر که تیم گجت نیوز تهیه شده است بصورت کامل با نحوه نصب پابجی موبایل بر روی کامپیوتر آشنها خواهید شد در صورت داشتن هر گونه سوال یا نظر می توانید از بخش نظرات همین مطلب با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*