زومد
زومد

حل مشکل آپدیت پابجی موبایل در کامپیوتر

حل مشکل آپدیت پابجی موبایل

حل مشکل آپدیت پابجی موبایل (pubg mobile) نسخه ۰٫۱۴٫۰ در کامپیوتر در شبیه ساز تنسنت (tencent gaming buddy) که به تازگی به game loop تغییر عنوان داده شده است.

 

با توجه به ارائه آپدیت های پی در پی پابجی موبایل برخی از کاربران شبیه ساز کامپیوتر قادر به نصب آپدیت نیستند. شما بوسیله این روش می توانید بدون دردسرهای موجود در شبیه ساز Tencent Gaming Buddy بصورت دستی بازی پابجی موبایل را نصب کنید. در برخی موارد مشاهده می شود کاربران با مشکل دانلود مکرر بازی در شبیه ساز مواجه می شوند.

حل مشکل آپدیت پابجی موبایل در کامپیوتر

حل مشکل آپدیت پابجی موبایل در کامپیوتر

این آموزش به درخواست بسیاری از کاربران زومد آماده و تهیه شده است و با مشاهده ویدئو زیر تمامی مشکلات مربوط به دانلود پابجی موبایل در شبیه ساز تنسنت رفع خواهد شد. یکی از مزایای این روش این می باشد که شما براحتی می توانید با دانلود یک فایل در سیستم های بعدی بدون صرف زمان جهت دانلود های مکرر بصورت دستی در سیستم های دیگر نصب کنید.

حل مشکل آپدیت پابجی موبایل

شما برای آپدیت بازی پابجی موبایل نیاز دارید فایل نصبی قبلی را از شبیه ساز تنسنت حذف نمائید. سپس از سایت اصلی پابجی موبایل فایل نصبی پابجی را دانلود کنید. بعد از دانلود فایل که حجمی معادل ۲ گیگ دارد را به پوشه اشتراکی تنسنت انتقال دهید.

سپس بوسیله نرم افزار مدیریت فایل معرفی شده داخل نرم افزار گزینه نصب برنامه را انتخاب کنید. بعد از نصب دستی وارد بازی شده و از بازی لذت ببرید.

 

پیشنهاد ما : حل مشکل تحریم پابجی موبایل در شببیه ساز تنسنت و گوشی های موبایل

 

تغییرات آپدیت ۰٫۱۴٫۰ پابجی موبایل

 • – اضافه شدن حالت Deathmatch Team به EvoGround
 • – اضافه شدن ویترین MVP
 • – بازیکنان اکنون مسیرهای حرکت خود را روی برف خواهند گذاشت
 • – اضافه شدن داستان Godzilla به بازی
 • – اضافه شدن جوایز در رده های مختلف
 • سایر پیشرفت ها:
 • – در دسترس بودن حالت بازی (UTC): دوشنبه / چهارشنبه: مود های Sniper Training & War سه شنبه / پنجشنبه: Mini-Zone & Quick Match جمعه/ یکشنبه: همه مود ها برای بازی کنان باز هستند
 • – وسایل محافظتی در حال حاضر ۲۵٪ دوام بیشتری دارند. اثربخشی آنها بدون تغییر باقی مانده است.
دیدگاه‌ها (۲)

*
*

  amin

  game loop من اررور می ده وقتی میخوام برم داخل پابجی می گه اپدیت کنید

  مدیریت زومد

  با سلام آپدیت جدید گیم لوپ اومده از داخل نرم افزار آپدیت رو بزنید.